забастовка британия

забастовка британия

Уряд Британії вирішив підняти пенсійний вік до 67 років і підвищити пенсійні внески. Британці повстали. Ну хто ж хоче пізніш на пенсію йти.

Причини підняття пенсійного віку.
Почнем з комунізму. Для того щоб побороти комунізм Європа як і Америка придумали фішку- життя в Кредит. І настало всім щастя. Люди жиріли. Високі соцстандарти. Роками можеш плювати в стіну і їсти і пити і хороше походити. Навіть убиту машину купити.
Але оскільки ресурси обмежені, то рано чи пізно наступає капець. І от вся Європа знаходиться на грані отого ж капця.

До речі Є професори економісти. Хто хнає скажіть кому винна Європа? Цікаве питаня бо якщо є боржник то є і кредитор. І Цікаво яек вони будуть збивати свої гроші.

Так от Європа на грані капця. Що робити? Була б гривня проблем не було. А так Фунт чи Євро його не опустиш. Наприклад Як зменшити виплати в Україні. Для цього просто їх залишитит на попередноьму рівні. і інфляція своє зробить уже протягом року, а точно двох.
А в Європі такій прикол не працює. Там нада зменшувати.

І от Зменшуєм заробітну плату в держсекторі. А пенсійний вік підвищується. За рахунок меншого перебування на пенсії іде економія.

І це ще 67 років дитячий лепет. Бо Меркель славна наступниця Гітлера хоче німцям зробити 70 років. Ото економія буде.
До речі в Україні думаю після 2020 року зроблять 65 років. Так що морально готовтесь. І не кажіть що буде не те.

Стосовно протестів. Та нічого вони не вирішать. криза то системна. І якщо його заре не вирішити, то через рік прийдеться чи через два.
В будь-якому випадку ця система має рухнути. А поки що йде стагнація. І скільки вона буде йти? Ну не більше чим 10 років.
А в принципі вона призведе до зменшення рівня життя людей на Заході десь так у 2 рази. І все зза тих боргів які треба віддавати.

Україна. Ну скільки там нам боргів віддавати то діло таке. Але На рівні життя Скажем бюджетників воно точне не відобразиться.
Бюджетники така унікальна категорія- що зростання ,що криза- все рівно лапу смокчуть.
Ладно то пізніш напишу.

Це ск