чорнобильці атакують

чорнобильці атакують

Всім відомо що в листопаді місяці активізувались чорнобильці. Притому так аж да захоплення Пенсійний фондів.
Що ж трапилось?
Підем по пунктах
1. Чорнобильські посвідчення видавались дуже просто. Багато в них потрапило випадкових людей. Як наслідок чисельність Чорнобильців перевищує кількість реальних. Держава проводила перепровірку. Але то не допомогло. Адже скрізь діє коррупція.
2. Законодавство в царині пільг і соцзахисту в нас прекрасне. Почитавши його, викликає гордість за свою країну. Думаю хвалений Шведський соціалізм на законах нам програє. Але от Ще з 90 х років уряд має мало грошей на пільги. Чого він їх мало має. То вже інше питання. І от уряд подумав: Зачем платить больше? Як у тій рекламі.
І перестав платить больше. І настало йому щастя. А народ був таки й щасливий і так довго жив під советами, що проковтнув це все легко…

3. Але з’явились підприємці. Нагадую- це ті чуваки, які мають на меті отримання прибутку. а як казав Карл Маркс дайте Капіталу 300 проц рентабельності і він піде на злочин.
Ну в цьому випадку злочина то не було. Все цілком легально.
Схема проста. Закон Є. А виплат нема. Є законодавча, Виконавча і судова влади. Так от коли виконавча не виконує все те , що написала законодавча, то судова їй розказує що до чого. В ідеалі. Те що судова в нас скажем так під виконавчою це діло одне. А те що іноді діє не в державних інтересах( за окрему плату) читай Руську Правду
І в даному випадку чорнобилець звертається до підприємця. Разом вони малюють позов до суду. За це чорнобилець віддає 40 відсотків суми позову потім готівкою. Приблизно ця сума складає(8000-1000)*6 =42000 грн. Чому на 6 тому що Пенсійний фонд вертає гроші за останні 6 місяців і пенсі ятепер буде 8000 грн. Підприємцю платить 42000 *0,4=16000 грн. От грубо кажучи дві штуки баксів. Штуку дає судді, який виносить цілком законне рішення. І штуку баксов собі за послуги.
І виходить таке що судді якби не стоять на стороні держави. Або виходить держава забула їм сказати. І виходить що суддя за один позов відбиває місячну зарплату. І коротше ж виходить…

І от розвелось цих підприємців кучами. І робили вони ці позови роками. І Побачив уряд , що то погано. І сказав хватить платить за позовами. А то і так грощей не хватає. Всі тілько зі злістю чекають обвалу гривніі мрачного дефіциту бюджету і затримки виплат ( про це пізніш намалюю)

І обурились підприємці. Як це так. Судова влада не має влади. І обурились чорнобильці 8000 грн це не 1000 грн. і настав Хаос.

Хто винен і Що робити?

А це питання складне. Тут виноватих вагон і маленькая тележка. Тому напишем система.
А що робити?
А тут що не роби скрізь Ж. Заплатиш. будуть інші торбить бюджет. Не заплатищ- тож Ж.
Є варіант, Але він хитрий і підступний.

А оскільки я нічого не вирішую то й писати нема змісту.