банкнота 1000 гривень

1000 гривень

Всі говорять шо до кінця року курс гривні буде 12 до долара. Всі очікують обвалу національної валюти. Всі купують долари. Всі переводять депозити в долар. Всі купують машини квартири, побутову техніку. Гривня впаде. Паніка. На рахунок долара з ним все зрозуміло. До серпня 2014 він найкріпша валюта. З євро є питання.

Паніка на валютному ринку в принціпі була спричинена
1 Негативними очікуваннями і песимізмом українців- Довго шось гривня не падала.
2 Кампанією на зниження курсу гривні в ЗМІ. Ви б почитали Шо писала Економічна Правда, УБР, Дело і інші. З весни пишуть гривня має впасти. І так масово…
3 Негативне зовнішньоекономічне сальдо. Ну так вже вийшло Що Україна не виробляє ні побутової техніки( Норд, рейнфорд можна знехтувати) Ні Комп’ютерів, ні мобільних телефонів, ні Автівок( ЗАЗ теж можна знехтувати). Це концептуальна річ і за рік два вона посутньо не вирішується.
4. вважай продовження 3. Бо експорт падає, доходи в бюджет падають. ага ціни на метал падають валютна виручка падає
А ціна на газ росте от і вимиваються валютні кошти з України.
Але як казав мій московський гість ” И как такое может бить?”
Нафта дешевшає, а газ дорожчає.
Ну це вже окреме то питання но так. доларів меншає.

5. Значне валютне падіння гривні вигідно експортерам і як наслідок Україні. Бо вибачте як турецький помідор може бути дешевшим від помідора з Калинівки. вважаючи те що його везуть морем, платять ввізне мито і зарплата у турків вважай як у нас. Це по суті змусить людей орієнтуватись на внутрішній ринок і можливо хтось додумається все таки робить ручки в нас, а не купувати китайські. А не додумається ну що ж пізніш буде ще шанс як гривня впаде.

Взагалі-то в 2008 році гривню обвалили не до кінця. І посутнє нинішне очікування кризи є наслідком того недообвалу.

Лишилась хоча б на рівні 10 грн тоді. мо було б краще…

А тепер основні доводи чому вона не впаде
1 Вибори 2012. посутнє зниження курсу гривні не тільки призведе до падіння рейтинг Партії Регіонів до рівні Віктора Ющенка, Але й посутньо затруднить вибори в мажоритарці на більшій частині України для юніх висуванців влади.
А і можливо викличе неспрогнозовану реакцію суспільства

2 Евро -2012 В червні інземці трохи валюти підкинуть шоб протягти до виборів.
3 Є валютні запаси їх можно реалізувати. На рік хвате
4. Прикольнутись по адміністративному. Ще чуть чуть зменшить.

Висновок простий до виборів гривня буде міцною. Себто лишатись на курсі 8-8,30 грн за долар. А вибори + формування влади + канікули то виходить до 19 січня 2013 року гривня стабільна.

А потім уже вона й упаде до 12 гривень… До речі В газеті по Українські якийсь провидець це і казав що гривня буде 12 і 15 до долара і євро відповідно.

І настане нам щастя.
До речі. Це все за всіх інших рівних незмінних умов.Якщо не буде форс мажорів. Ймовірність прогнозу 99 проц.