Верховна Рада

Верховна Рада

Верховна Рада нарешті прийняла Закон про вибори народних депутатів. І навіть не важливо, що з строками вона трошки профукала. Адже згідно чинного законодавства він мав бути не тільки прийнятий але й затверджений Президентом.
Але: Танки грязі не бояться. Что нам снег, что нам зной, что нам дождик проливной, когда мои друзья со мной. Для любетелів матерщини це все заміняеться одним словом. Ви зрозуміли.
В будь-якому випадку після виборів буде маленька заковика, яка при певних умовах може зіграти свою роль. Логіка наступна- Вибори не по правильному закону- нелегітимна Рада. Ну це так на всяк випадок. Як це не дивно багато хто гадає, що Нововибрана Рада 2012 року не доживе жо світлого дня комунізму, тобто до 2017 року. Але це так.
Закон класний. Всі знали що він саме такий і буде ще в листопаді 2010 року. принаймні я знав. Десь так через тиждень після місцевих виборів.

А тепер Наслідки
1 Головний. Вибори-2012 Концептуально нічого не змінять. Грубо кажучи яка б Рада не була вибрана, зміна правлячого режиму не відбудеться. І це головне. Ключове завдання цієї Ради буде рубання капусти і поліпшення добробуту себе і своїх прибічників.

2. Як класно що вернули мажоритарку.
Сотні мільйонерів будуть битись. І народу буде щастя до кінця 2012 року. Сотні політтехнологів знайдуть роботу і будуть займатись бізнесом: розвод Лохов на деньги. Невеличкий відступ. недавно надибав в інтернеті http://socintel.org/?page_id=232
Це класика жанра. 50 чоловік робить обласну газету. Ви навіть непредставляете скільки це буде зїдати грошей. Близько 100 000 грн в місяць на одну зарплату. Я в шоке… Так от те що вони просять можно сміло в половину зменшити. Я б раз у 5 точно зменшив. Так що якщо буде до вас хтось приходить звоніть до мене я розкажу. Где тут развод. Притом на шару.
Грошей буде викинуто немало. Якщо в округу буде хоча б 2 крутих дядьки то битва буде. А так буде багато. Особливо міські округи. Однак в міських дорожче все йде… В сільських дешевше. Ну ясно що той хто не від влади має трохи більш тратити відсотків на 10-15.

А от якщо буде 3-4 крутих дядька. То витрати на округ можуть скласти 4*5*8- 160 млн гривень. Добрі інвестиції.

Люди. Моя порада. Не голосуйте за тих хто помогає. Бо він собі буде помогать.

3. Ну що 5 процентов це круто це навіть не 4.
В принципі БЮТ, ПР і Яценюк. Під питанням Свобода і комуністи, Удар і ” Темная лошадка”