Танки

Українська армія

Трохи історії. 1991 року українська армія налічувала 700 000 чоловік. Мається на увазі яка була 31 грудня 1991 року всі військові формування , які знаходились на території України. Це була з одних найбільших армій в світі. Вона легко могла за 2 тижні дойти до Ла-Маншу. І Ніхто і ніщо б її не зупинило. Трохи згодом через рік вона уже нараховувала 450 тисяч . Це теж була міцна армія. І могла вирішувати бойові задачі. З тих пір армію постійно скорочували. Нового озброення в армію не поступало. І хоча на початку 90-х років радянське озброєння випереджало американське озброєння на 20 років. То зараз ситуація зрівнялась.
Заре українська армія налічує 186 000. Як на мене нормально. Віктор Андрійович, щоб про його не говорили навіть збільшив армію на 8000.
Питань нема сучасний бій вискотехнологічний. І 1 за пультом управління ракети вартує сотень тисяч солдатів. Однак територія не вважається завойованою доки на неї не ступила нога солдата.
І нинішнє скорочення армії виглядає як злочинна діяльність по підриву обороноздатності. В нинішньому суспільстві склалось хибне уявлення, що сучасний світ не воює. Всі високоцивілізовані. А нинішня молодь в 90 відсотків випадків у випадку війни просто захоче дати драпака.
З огляду на стратегічні структурні зміни у світі і суспільстві бачиться наступні загрози:
1 Нестача ресурсів
2 Надлишок населення
По першому питанню в Україні є гарні землі з файним кліматом де можуть знайти своє щастя мільйони негрів і китайців. А розборки між Росією і США можуть так випадково зачепити Україну.

З огляду на ці загрози армію треба не скорочувати а принаймні лишати такою як є І водночас в 10-11 класі запровадити обов’язкове вивчення військової справи. З тією метою шоб любий громадянин України пройшов учебку вже в школі. І на випадок конфлікту мав бодай простіші уявлння про бій і щоб його не завалили в перші 2 хвилини.