Нелегали

Нелегали

Не читайте советских газет до обеда.
– А после обеда?
– Тем более
Так казав профессор Преображенський.
От і Я виришів сьогодні подивитись Савіка Шустера. А зря. Він класно використовує маятник. Для початку соцопитування, що Економіка україни на Краю прірви. Але для того шоб усе це замулювати . Пішла мова про Расову ненависть. Про кіоск з Шаурмою яку погромили Студенти.
Ремарка. Цей пост не закликає до расової ненависті, дискрімінації ну і всього того Ви зрозуміли.

Так от Шустёр Класно маятник запустив. Точно спати не буду. Злий як собака.

Проблема мігрантів: легальних, нелегальних. Вона були завжди. З ймовірністю можна сказати що більшість українців не люблять закордонних зайд. Хіба що в великих містах є прошарок збоченої інтернаціоналізованої молоді. Ясно що формально мало хто проявляє ксенофобію, однак є.

Ви думаєте мігрантів не били раніш. Били аж гай шумів. Знамениті Єврейські погроми. Ще з часів Богдана Хмельницького.

В 70-х роках багато студентів жило в Києві. Вьєтнамці, Китайці, негри.
Самі вредні були Вьєтнамці. Ви що думаете їх не били. Дядько Сашко казав як у лоба заряжу то негр у два метра і падає.

Так і заре. Бьють їх і будуть бити. Знаете де не бьють? В Німечиині. І що. кляті турки сіли на шию німцям і сидять на соцдопомогу. Гітлер вичистив Німечину від євреїв. То що в них программа була повернення еврейського населення. З СССР мігрували. Кінець фільма. Ну то з німцями все зрозуміло. Програш у другій світовій війні вибив з них усе. Весь войовничий дух. Нація психологічно почуває себе програшною і тільки зараз починається відтворення.

Так от ці мігранти. Мудрі українці кажуть. Якщо приїде і буде сапати бурячок на полі- я не проти. Але вибачте мене

Якщо цей мігрант приїжджає і бандитує… Або відкриває китайський ресторан і експлуатує так що нашим капіталістам і не снилось…

То тут є питання. Дякувати богу в нас поки що не дуже велика зарплата, тому мігрінтів не дуже. Але якщо в Києві будуть таджики будувати все кінець. Приклад Москвабад.
Поки що ще не Києвобад. Поки шо ще…
Така тенденція Поки що до 2015 року є умовно стабільною.
Десь Великий Тигипко розказував що нада Китайців завести. Шоб не збільшувати зарплату органічно. Органічно це раза так у 2-3.
Ага заре.

1 навіть якщо в нас безробіття пропаде. То причин завозить іноземців нема. І це тому що діє Такий цікавий економічний закон як підвищення продуктивності праці. Що дає постійне зменшення потреби в робочій силі. Прогрес. тому ці заяви свідчать про одне
1 Відсутність прогресу в планах Тігіпко.

Висновок. Простий. Іноземців має бути мало. А як це вирішувати вам… Ну хто нащо вчився.

отак.