похорон Оксани макар

похорон Оксани макар

Сьогодні 31 березня 2012 почалася церемонія прощання з Оксаною Макар. Приблизно в 11,12 почалося відспівування покійної.
Нагадаємо 9 березня 3 Людина молодих шанувальників творчості Дольчета запросили На будинок До одного додому . Після розпиття спиртних напоїв дівчина пішла спати. Після цього вони по черзі спарувалися  з нею . Але дівчина чинила опір і сказала що заявить до міліції. Це було фатальною помилкою.

Мужики її почали душити. Але видно не було досвіду в цій процедурі. Тому жертва залишилася жива. Пізніше під дією парів алкоголю юні збоченці вирішили її підсмажити на вогнищі. Для цього вони отттащілі на будівництво і кинули на купу будівельного сміття. І підпалили це. Але видно було сиро і він тільки тлів, А п’яний мозок не здогадався підкинути дров. І це врятувало дівчину. Але не надовго. Після багаття її шанси були 1 з 1000. І зварені нирки, підсмажена печінка, ампутірованая нога і продимлена легені не залишили їй шансів .. 29 березня в 7,30 вона віддала богу душу.

Юних збоченців затримала міліція. І тепер кожному загрожує мінімум 10 років, а максимум довічне. Але зважаючи на те що таке перший раз вони соверщіть і молоді то дадуть по 15 років.

Оксану Макар вже відспівав священик і почалася церемонія прощання з Оксаною Макар. Пізніше Похорон Оксани Макар закінчаться на місцевому кладовищі. Наш кореспондент надіслав уже кілька фото похорону Оксани Макар, Відео похорону Оксани Макар очікується пізніше.
На похорон Оксани Макар привезли з Тюрми вітчима Оксани Макар з Одеською в’язниці, де він сидить за угон автомобіля.

Оксану Макар поховали на кладовищі, закритому для поховання в с. Шевченкове. Спочатку дівчину планували ховати на новому кладовищі, яке відкрито через дорогу від старого. Там навіть встигли вирити могилу. Однак в останній момент, порахувавши, що нове кладовище виглядає занадто убого – на ньому немає оградок і всього чотири могили, ховати Оксану вирішили на старому кладовищі.

.

Місце для неї вибрали на головній алеї біля входу. Там, де похований герой села афганець Віталій Лановий. Для того щоб розчистити місце для могили Оксани, довелося вирубати багаторічну тую, яка росла біля могили афганця. На честь Ланового, поруч з яким поховали Оксану Макар, названа вулиця в селі.

Могила, вирита для Оксани на новому кладовищі, залишилася пустувати. Жителі села вважають це поганою прикметою. Це означає, що незабаром будуть ще одні похорони.

Відспівував священик з церкви в с. Шевченкове батько Степан – настоятель місцевої церкви.