Гомик

Гомик

Верховна Рада України задумала добру справу зробити вирішила хоч якось наскільки можливо зменшити пропаганду гомосексуалізму, лесбіянства і інших збочень.
Однак підступні Європейці обурились. Як це так Україна виходить з плану тотального винищення нації? Що це таке? Не позволям! І пішло захист свободи, Хто що хоче той робить! Свобода. Братство.
Але підлі Европейці мовчать коли це стосується таких речей як : педофілія, Її переслідують. Вибачте мене це одного поля ягоди: Що Педофілія, Гомосексуалізм, Лесбіянство, зоофілія, копрофілія, некрофілія і інша різна гидота. Не здається дивним що таких збочень в останнє століття розвелось куча.
А це Педофілія- спору нема якщо це стосується молоденьких підлітків. Однак є дівчата цілком сформовані і в 16 і 17 років. Навіть Український закон дозволяє заміж виходити в 17 років. А Педофіл бачите до 18. Неувязочка виходить.
А і Манія ціла на Заході сексуальне переслідування. Вибачте і комплімент не можна зробити посадять в Тюрьму. А Те що Чоловіки ходять один з одним під ручку то це нормально?

Висновок. Послати Раду Європи отуда далеко. Бо як не як в нас хоч народжуваність 1,8 а в них 1,3.
Українців має бути більше