Золото

Золото

Хотілося б поговорити про одну просту річ яка існує в Україні. На рахунок інших країн не знаю не був а в нас є.
Ця річ називається подвійні стандарти зі зобов язань. Тобто Громадяни мають виконувати свої зобовязання при будь- яких умовах а держава ні.
Як це проявляється?. просто. Ви спробуйте не заплатити податки. Якщо не заплатиш- то закопають по всій строгості закону. І державу абсолютно не хвилють ні ваші проблеми не все інше. Або не піти в армію Просто без Хабара. Державу не хвилює що ви не хочете, боїтесь, ще не час і таке інше.
Але коли вам по закону мають платити пенсію Чорнобильця 8000 грн а платять 1000 грн, чи ви як інвалід маєте право на безкоштовний ” Запор”, Таврію, то ви його не отримаєте. Або отримаєте не тоді коли теба, або пізніш.
Питання прозаічне Чого Державу не хвилють ваші проблеми, а вас мають хвилювати проблеми держави. Треба ж щоб був якийсь паритет.
І тут люди роблять висновки. Державу не хвилює і нас не хвилює.
А проще зробить. Треба просто визначитись. Якщо держава щось каже має бути залізом. А якщо не може це слово сказать то і нема чого його обіцяти.

Ага а стаття називається Скільки грошей винна.

Підем Шляхом логіки і права.
Принаймні закордоний адвокат так би будував захист у судді.
Воно то дещо єзуїтьське але хай буде

Мої бабуля і дідуля На 1991 рік мали на рахунках в Ощадбанку СССР 40 тисяч рублів.
Я їх спадкоємець- висновок держава винна мені 40 000 рублів
Спадкоємець Ощадбанку і правонаступник- Ощадбанк України. Збитки від дільності Ощадбанку покриваються за рахунок Державного бюджету України.
Залишилось перевести рублі в грн. Гадать можна по різному Однак советский рубль 1961 года формально был обеспечен золотом – и был равен 0,987412 г золота.
, грубо кажучи 1 грам, відсотків за 20 років рахувати не буду я добрий. От і виходить В кінцевому підсумку що держава мені винна
40 000 р- 40 000 г чистого золота. Або Станом на сьогодні

465-455 грн. за грамм
От і виходить Що як не крути а держава особисто мені винна десь 20 мільйонів гривень. Ви теж можете порахувати скільки вам винна. От тільки Не хвилює державу а ми… Нас хвилює