Українська мова

Українська мова

Як правильно захистити українську мову на державному рівні?
Авторське право на цю інструкцію належить мені. В подальшому якщо хтось її буде використовувати і казати я придумав це ве брехня.
Деякі позиції логічно приходили раніш ще десь рік тому. Але раз така справа то що написано пером – не вирубиш топором.

Отже
1 Для шкіл, вузів першого- четвертого рівня акредитації вводиться надбавка за викладання на українській мові в сумі 20 відсотків.

Буквально через 2 роки в нас буде менше 1 відсотка шкіл на інших мовах.

2 На телебаченні і радіо встановлюється контролююча квота передач українською мовою 90 відсотків. Порушення квоти- штраф 18 млн грн.

Логічно після такого штрафу люба компанія стане банкрутом

3. Газети, журнали, книжки підручники українською мовою звільняються від ПДВ, а це все російською не тільки обкладається ПДВ але й цільовим збором на розвиток українського книговидавництва в розмірі 20 відсотків вартості.

різниця в 40 відсотків вартості між українською газетою і російською зробить такщо уже через рік 99 відсотків газет, журналів, книгн буде українською мовою
Умовно кажучи Сегодня українською 3 грн а росіською 4 грн.

4. Чиновник в робочий час має спілкуватись, давати прес-конференції тільки українською мовою- вживання іншої мови- автоматичне звільнення. Оскільки в цей перелік входять і нардепи, судді, прокурори, міліціонери, СБу. То створюється спеціальний орган, який фільтрує мову- відмічає факти і подає у ту організацію де відповідний чиновник знаходиться. А голова тільки підписує. Відповідні зміни внести у всі закони. Щоб декому розумному не хотілось судитись чи бути на лікарняному.
Виняток для Крима- кримсько- татарська

Буквально після перших звільнень ніхто не почує як депутат в Раді По російськи говорить- гроші то відбитть треба. А той хто не вміє по українськи- просто не буде сидіти в парламенті і не приймати націєшкодних законів

Хто як кандидат в Президенти піде з цією Програмою той отримає не тільки мою підтримку а й підтримку 55 відсотків України.

З повагою Юрій Костенко 24 серпня 2012 року