Продукты

Продукты

Ех. Кажете все дорого, дорожає. Розумні люди купують тоді коли всі продають. Дурні купують коли мало продають. Лаштуй вощза взимку а сани зимою.
Щоб ви зрозуміли мені то однаково с точки зору бюджету купувати гречку чи по 12 ч и по 25.
Так от оце надавно купив 8 кг гречки по 10-70. А ще куплю 10 кг рису по 6-80. А ще куплю 10 л олії по 10-90.. Моркви по 3 грн. І цибульки пару кг по 2 грн. Цукру по 8 грн куплю.
Так от до чого веду. Купуючи заре ми віддятгуем гроші з бюджету зараз. Однак, уже весною, а особливо влітку це все дорожчає, притом як свідчить український досвід взагалі в 2 рази може… Але коли всі будуть бігати як дурні і купувати гречку по 25 вам буде фіолетово..